Поділля Агрозахист

Головна / Послуги / Супровід експорту

Супровід експорту

Компанія «ПОДІЛЛЯАГРОЗАХИСТ» – зовнішньоторговельний агент на українському сільськогосподарському ринку.  
Ми займаємося супроводом експортних операцій в будь-які країни світу.

Що включає в себе послуга з комплексного супроводу по експортуванню?

Виступаючи в якості зовнішньоторговельного агента, наша компанія повністю бере на себе весь процес організації продажу, митного оформлення і доставки вашого товару в країну, яку здійснюється експортування. Вам не потрібно самостійно вивчати правила вивезення товарів, розраховувати вартість митного оформлення і доставки. Всю цю роботу швидко і якісно зроблять наші менеджери, експедитори та митні фахівці.

Весь процес організації експорту складається з наступних етапів:

Чому вигідніше експортувати товар з ТОВ «ПОДІЛЛЯАГРОЗАХИСТ»?

Для того, щоб відправити товар на експорт необхідно, перш за все, розуміти до якої  категорії  відноситься  товар і в яку країну планується  його експортувати. У різних країнах – різні правила ввезення продукції в країну. У країнах-імпортерах існують свої заборонні мита на певні категорії товарів, застосовуються різні заходи ветеринарного і санітарного контролю. Крім того, до виробників і експортерів продукції можуть бути специфічні вимоги. Ряд товарів підлягає квотуванню. Відповідно, перш ніж укладати контракт на експорт товару необхідно розібратися у вимогах країни імпортера та умови експорту з України. 

Наші фахівці кваліфіковано проконсультують на предмет джерел інформації  і як з нею працювати. Отримавши розуміння, що експорт Вашої продукції є найбільш вигідним до певної країни, ми надаємо варіанти розрахунків доставки, які залежать від категорії товару, обсягу товару, ваги товару, умов оплати за товар і т.д.       

Ми укладаємо договір тільки в тому випадку, якщо клієнта влаштовують всі умови. Як правило, це договір,  в рамках якого ми здійснюємо експортно митне оформлення, доставку і консультування з оформлення транспортних та дозвільних документів, а клієнт сам є учасником ЗЕД, самостійно виробляє валютні операції і готує документи для відшкодування експортного ПДВ.        

У деяких випадках використовується Агентська угода,  де ми є контрактоутримувачами і від свого імені, але за дорученням клієнта здійснюємо всі дії, пов’язані з експортом товару. Потім – укладаємо контракт, приймаємо валюту, готуємо дозвільну документацію,  оформляємо експортно митну декларацію,  вивозимо товар,  при необхідності повертаємо експортний ПДВ.

Едуард Володимирович
Романщак

Пітрібен науково обгрунтований
підхід та перевірені практики?

Швидкий та якісний
результат - наша
спеціалізація.

Маєте задачу?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з вами
впродовж одного робочого дня.

Натискаючи кнопку “надіслати” ви погоджуєтесь з умовами обробки персональних даних.

Shopping Cart