Міжрегіональна спеціалізована виставка Агропром-Полтава

24-25 жовтня 2018р у Полтаві відбулася міжрегіональна спеціалізована виставка Агропром-Полтава. В ній взяли участь представники інших регіонів та міст України - Вінниці, Івано-Франківська, Києва, Кременчука, Миколаєва, Дніпра, Харкова, Кропивницького...

Участь у виставках – це одна з можливостей для підприємців заявити про себе, про свою компанію та продукцію; це ефективний інструмент просування своєї продукції та послуг.

Компанія Поділляагрозахист прийняла активну участь у складі делегацій Вінницької та Полтавської філій, розгорнувши власний інформаційний стенд, який активно відвідували.

На цьому майданчику в усіх бажаючих була можливість отримати фахову консультацію від наших агрономів. Ми представляли органо-мінеральні добрива ТМ ДоброДІЙ та широку гаму засобів захисту рослин, які потрібні сільгоспвиробникам у осінньо-зимовий період.

Фахівці компанії провели багато консультацій та презентацій, а також обмінялися досвідом з представниками компаній-виробників ЗЗР.

З огляду на повільне просування в сільську місцевість широкосмугового інтернету, безпосереднє спілкування сприяє інформуванню фермерів про новітні розробки, що здатні підвищити обсяги виробництва сільськогосподарської продукції та при цьому не завдавати шкоди довкіллю та кінцевим споживачам.
Співробітники «Поділляагрозахист» зібрали гарний "урожай" добрих зичень та подяк за свою працю на стенді та надалі планує приймати активну участь у всіх подібних заходах.

Слідкуйте за нами на нашому сайті, в мережі Фейсбук та на Ютуб-каналі