Партнери


ТОВ МП "Майбутнє Будуємо Разом"

http://xn--90afbuwbn2p.xn--j1amh/

Генеральним партнером нашої фірми з моменту її створення є ТОВ МП "Майбутнє Будуємо Разом", яким керує Мельникович Василь Степанович, людина з великим життєвим досвідом і безмежною любов'ю до української землі. Товариство «МБР» під торговою маркою «ДоброДІЙ» виробляє цілий ряд продуктів сільськогосподарського призначення. ТОВ "ПОДІЛЛЯАГРОЗАХИСТ" має ексклюзивне право реалізації на території України органо-мінерального добрива «ДоброДІЙ», яке на сьогоднішній день отримало високу оцінку серед сільгоспвиробників.


Компанія "ALFA Smart Agro"

http://alfasmartagro.com/

Компанія "ALFA Smart Agro" – провідний виробник засобів захисту рослин та мікродобрив. Компанія повністю відповідає вимогам до сучасної європейської компанії з точки зору якості продуктів та розумного підходу до агрономії. Мета – забезпечити сільгоспвиробників України і Європи якісними продуктами за розумною ціною завдяки впровадженню багаторівневого контролю якості (Multi-Control) на всіх етапах розробки, виробництва і застосування продуктів.


Компанія "Агрохімічні технології"

http://agrohimteh.com.ua/agrohimichni_tehnologiii.html

Компанія "Агрохімічні технології" зібрала у своєму складі команду фахівців з багаторічним досвідом роботи у сфері захисту рослин. Своєю місією підприємство вважає створення можливості якнайбільшій кількості споживачів в Україні використовувати тільки високоякісні засоби захисту рослин за доступною ціною. Фірма постійно проводить аналіз тенденцій розвитку вітчизняного ринку і завжди оперативно реагує на його зміни, при цьому пропонуючи своїм клієнтам найоптимальніші варіанти засобів захисту рослин. Маючи багаторічні партнерські стосунки із провідними вітчизняними та зарубіжними розробниками і виробниками хімічних засобів захисту рослин, використовуючи найсучасніші методи контролю їх ефективності, підприємство гарантує сільгоспвиробникам високі врожаї при використанні продукції «Агрохімічні технології».


Компанія "Нопосон-Агро"

http://noposion.com.ua/ua

Компанія "Нопосон-Агро"- представник однієї з найбільших компаній по виробництву пестицидів в КНР «Noposion Agrochemicals Co., Ltd», виробничі бази якої розташовані в усіх регіонах країни. Компанія «Noposion Agrochemicals Co., Ltd» була заснована в 1999 році і на сьогодні вже має 38 філій, з яких 19 заводів, і забезпечує робочими місцями більше 10 тис. працівників. Починаючи з 2005 року «Noposion Agrochemicals Co., Ltd» займає перше місце по реалізації засобів захисту рослин в КНР. Варто відмітити, що всі засоби захисту рослин "Noposion Agrochemicals Co., Ltd" є екологічно безпечними для довкілля.


Копманія "Rangoli"

http://www.rangoli.ua/

Один із ключових напрямків — це виробництво та поставка хімічних засобів захисту рослин та агрохімікатів для сільського господарства. Компанія вже протягом кількох років забезпечує сільськогосподарське виробництво високоякісними та ефективними гербіцидами, десикантами, інсектицидами, фунгіцидами та ін. За цей час роботи на ринку  «Ранголі» зарекомендувала себе як висококласний виробник та надійний партнер, завоювавши довіру цілої низки провідних сільгосппідприємств. Основне виробництво компанії розташоване в Китаї, що забезпечує низьку вартість продукції, і водночас надає можливість використовувати досягнення міжнародних компаній в галузі виробництва агрохімікатів.


Компанія "Dow AgroSciences"

Компанія "Dow AgroSciences" входить в число п'яти провідних компаній з виробництва і продажу засобів захисту рослин. Компанія приймає активну участь у розвитку біотехнології, вносить величезний внесок в підвищення рівня життя, безпеки, здоров'я, поліпшення якості і кількості продуктів харчування для зростаючого населення земної кулі.


Компанія "Штефес"

http://www.stefes.com.ua/

Компанія «Штефес», до складу якої входять ТОВ «Штефес», фірма-регістрант, і торгівельна фірма ПП «Марго» працюють на аграрному ринку України з 1993 року. Продукція широко відома і популярна серед українських аграріїв, а представлений нами асортимент дозволяє знайти індивідуальний підхід до кожного господарства, а значить — вирішити навіть найскладніші технологічні завдання при вирощуванні цукрового буряка та інших культур.


Компанія ТОВ "Агрохімікат"

http://agrohimikat.com.ua/pages/about.html

Невелика але дуже відповідальна компанія яка займається виробництвом і продажем вітчизняних засобів захисту рослин. Запрошуємо до співпраці всіх зацікавлених як в отриманні якісних препаратів, так і в розвитку вітчизняного виробництва ЗЗР. Одним з пріоритетних напрямків роботи компанії є довгострокове і взаємовигідне співробітництво з підприємствами, організаціями та компаніями будь-яких масштабів і всіх форм власності. Компанія ТОВ "Агрохімікат" є членом агроіндустріальних АСОЦІАЦІЇ УКРАЇНИ.


ТОВ Торговий Дім «Ензим-Агро»

http://agro.enzim.biz

ТОВ Торговий Дім «Ензим-Агро» входить до складу Групи Компаній «Ензим» - єдиного великого промислового підприємства на території України, що спеціалізується на виробництві біопрепаратів.Основним напрямком діяльності підприємства ТОВ ТД «Ензим-Агро» є реалізація біопрепаратів для рослинництва.


Компанія "BIONA"

http://biona.ua

Компанія спеціалізується на розробці та впровадженні біотехнологій в агропромисловість, завдяки яким продукція сільського господарства стає екологічно чистою та безпечною для кінцевого споживача. Біопрепарати на ринку займають лідируюче положення.


ТОВ "ADAMA Україна"

http://www.adama.com/ukraine/ua/

ТОВ "ADAMA Україна" - один із світових лідерів з виробництва та постачання брендових постпатентних засобів захисту рослин та інших продуктів хімічної промисловості. Офіційне представництво  ADAMA  Agricultural   Solutions в Україні працює з 2008 року. Мета  ADAMA -  надання простих рішень для захисту сільськогосподарських культур за допомогою унікальних продуктів та комбінацій діючих речовин.