У Києві у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» з 15 по 17 лютого 2017 року проходила сільськогосподарська виставка України «Зернові технології 2017»

У Києві у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» з 15 по 17 лютого 2017 року проходила сільськогосподарська виставка України «Зернові технології 2017», «Agro Animal Show» та «Фрукти. Овочі. Логістика». Виставка була організована компанією «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, а також Федерального міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини, Німецької асоціації виробників сільськогосподарської техніки VDMA, Національного агентства з підтримки французької економіки Business France, виставкової компанії IFWexpo (Німеччина), ВГО «Українська аграрна конфедерація», асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».

Учасниками виставок цього року стали 500 провідних компаній з 23 країн на площі 28 000 кв.м. Серед усіх учасників стенд компанії ДоброДІЙ викликав не аби яку зацікавленість у гостей виставки. Працівники компанії жваво надавали консультації, проводили бесіди, роздавали надрукований матеріал. Всі три виставкові дні були дуже напружені, так як бажаючих дізнатися більше про продукцію ДоброДІЙ не зменшувалось на протязі уього часу. Колектив до виставки готувався ретельно, працював злагоджено, продуктивно та професійно.

Останній день виставки був особливо напруженим. Була проведена колосальна робота, почуто багато добрих слів на адресу компанії, занотовані позитивні відгуки та побажання від гостей. А загалом, всі залишилися задоволені.